Jesteś wParafia Dąbrówka

Parafia Dąbrówka


Akademia Gitary w Dąbrówce - Jacaras

W sobotę 6 września 2014 r. odbędzie się kolejny koncert gitarowy w ramach festiwalu Akademia Gitary. Koncert odbędzie się tradycyjnie w Dąbrówce w kaplicy pw. Świętej Urszuli Ledóchowskiej o godzinie 20:00. Wystąpi zespół
Jacaras grający pieśni i tańce barokowej Hiszpanii w składzie: kier. Piotr Zaleski, Julieta Gonzalez-Springer (Meksyk) – sopran, support: Jonasz Wróbel.

Plan kolędy w Dąbrówce

Proboszcz parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Dąbrówce informuje o planie kolędy w okresie od 27 grudnia 2013 do 5 lutego 2014.

Msze św. w okresie Bożego Narodzenia

W załączonej tabeli znajdziecie godziny rozpoczęcia mszy świętych w okresie od 24 grudnia 2013 r. do 1 stycznia 2014 r. na terenie gminy Dopiewo. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych poszczególnych parafii, więcej tutaj.

Akademia Gitary ponownie w Dąbrówce

Robert Horna (gitara) oraz Wiesław Prządka (bandoneon) zagrają w Dąbrówce w ramach Polskiej Akademii Gitary. Koncert odbędzie się w Kaplicy pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w dniu 1 września (niedziela) o godz. 19:30.

Dzień Dziecka w Dąbrówce

W Dąbrówce odbędą się dwa festyny z okazji Dnia Dziecka. Czekają nas dwie imprezy: w dniach 1-2 czerwca oraz w sobotę 8 czerwca.

Recital Sekwencje - Aleksander Machalica

7 kwietnia o godz. 20.00 w kaplicy parafialnej w Dąbrówce w ramach cyklu koncertów i wydarzeń kulturalnych odbędzie się koncert zatytułowany "Sekwencje". W repertuarze znajdą się głównie utwory średniowiecznej muzyki sakralnej w jazzowych opracowaniach.

I Komunia Św. dzieci w roku 2014

Orientujecie sie jak wyglada temat I komunii w naszej parafii? Parafie poznanskie znaly konkretne daty juz pod koniec zeszlego roku. Na stronie naszej parafii w grudniu zeszlego roku przeczytalam informacje ze proboszcz poda date po weryfikacji podczas kolędy (u mnie kolędy nie było wiec i tak ksiadz nie wie czy dziecko idzie czy nie idzie)

Wielkanoc 2013 - Święcenie pokarmów

Zapraszamy do zapoznania się informacjami związanymi z terminami święcenia pokarmów (tzw. święconka) i mszy świętych w okresie świąt Wielkiej Nocy w poszczególnych parafiach w gminie Dopiewo.

[Koncert] Wokół Chopina w Dąbrówce

Ksiądz proboszcz Parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej zaprasza w sobotę 16 marca br. o godz. 16:00 na koncert pt. Wokół Chopina. Wystąpią: Przemysław Witek (fortepian) wraz z kwartetem smyczkowym Anova.

7 października koncert zespołu "Duet trzeciego dnia" w Dąbrówce

Zapraszamy na koncert zespołu "Duet trzeciego dnia" , kóry odbędzie się 7 pażdziernika 2012 (niedziela) o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Dąbrówce.

Czy budynek kaplicy w Dąbrówce jest wykorzystywany usługowo dla parafian?

Czy wspólnota katolicka w Dąbrówce wykorzystuje w jakikolwiek (inny niż tylko msze) sposób pomieszczenia kaplicy np. na przedszkole, księgarnię, świetlicę, kawiarnię parafialną lub cokolwiek innego?

Ogłoszenia MojeDopiewo.pl | Dopiewo

Komentarze