Jesteś wKościół

Kościół


Przebudowa ul. Batorowskiej w Skórzewie od sierpnia 2015

Jak informuje Urząd Gminy Dopiewo, przebudowa ul. Batorowskiej w Skórzewie rozpocznie się około połowy sierpnia 2015 r. Remont wykona firma Eurovia Polska z Kobierzyc. Obecnie przygotowuje ona tymczasową organizację ruchu.

Miejsca parkingowe wokół Kościoła w Skórzewie

Witam. Mam pytanie. Kiedy za przeproszeniem skończy się ten burdel wokół kościoła w Skórzewie w czasie mszy w sobotę, a szczególnie w niedzielę. Straż Gminna nie chce interweniować, ciężko przejechać, Wójt nic nie robi. Co robić? Dzwonić na Policję?

Dym w okolicy Kosciola w Skorzewie

Witam,

Bardzo czesto nad obszarem w okolicy kosciola w Skorzewie z kominow fabryk/hali, a czasem nawet domow wydobywa sie gesty dym, ktory pozniej przenosi sie nad okoliczne domy.

Nowy plac zabaw w Palędziu na kościelnej ziemi

W niedawno uchwalonym budżecie pojawiło się wiele zadań na skromne kwoty - jak mniemam są to takie zadania "na pocieszenie" wobec posuchy w temacie inwestycji rzeczywiście podnoszących poziom cywilizacyjny gminy Dopiewo. Jak wszyscy wiemy, gmina Dopiewo w całym powiecie wypada dość blado - mieliśmy gonić lepiej rozwiniętych sąsiadów, ale jak na razie z tych planów pozostały nam w głównej mierze pomniki, kultura, audyty i koncepcje.

Ogłoszenia MojeDopiewo.pl | Dopiewo

Komentarze